GRONO PEDAGOGICZNE

Nauczyciele naszej szkoły systematycznie podnoszą kwalifikacje uzyskując przygotowanie do nauczania drugiego przedmiotu.


Nauczyciele - rok szkolny 2017/2018

Lp. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot
1 Babikowska Ewa nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
2 Bartosińska Ewelina nauczyciel informatyki i zajęć komputerowych
3 Borysiak Aneta nauczyciel plastyki i techniki
4 Bogucka Agnieszka nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
5 Bucior Katarzyna nauczyciel języka polskiego
6 Cender Magdalena nauczyciel wspomagający
7 Chechłacz Robert nauczyciel wychowania fizycznego
8 Chyziak Grzegorz nauczyciel historii
9 Cybulska Renata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
10 Dębowska Anna nauczyciel matematyki
11 Galant Urszula nauczyciel matematyki
12 Gręda Ewa nauczyciel w oddziale przedszkolnym
13 Iracka Ewelina nauczyciel języka angielskiego i edukacji wczesnoszkolnej
14 Jędrzejczyk Anna nauczyciel języka polskiego i historii
15 Kalita Justyna nauczyciel wychowania fizycznego
16 Kardaś Joanna psycholog szkolny
17 Kępczyńska Agnieszka nauczyciel w oddziale przedszkolnym
18 Klimiuk Anna nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
19 Kosatka Ewelina nauczyciel wspomagający
20 Kowalewska Joanna nauczyciel wspomagający
21 Kozłowska-Nagat Agnieszka pedagog szkolny
22 Krakowiak Beata nauczyciel wspomagający
23 ks.Kucharczyk Jarosław nauczyciel religii
24 Kulesza-Wrzosek Dorota nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
25 Kulińska-Trojanowska Mariola nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
26 Kustosz - Nowak Paulina nauczyciel wspomagający
27 Lenartowicz Agnieszka nauczyciel języka polskiego, religii, wychowania do życia w rodzinie
28 Łażewska Halina nauczyciel religii
29 Łęczek Anna nauczyciel chemii
30 Mączyńska Barbara nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
31 Miziołek Małgorzata nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
32 Musiał Ewelina nauczyciel języka angielskiego
33 Noga Sylwia nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
34 Nowicka Agnieszka nauczyciel geografii, doradca zawodowy
35 Olczak Agnieszka pedagog szkolny
36 Osińska Małgorzata nauczyciel muzyki i wychowawca w świetlicy szkolnej
37 Ostrowska Małgorzata nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
38 Pamrów Aleksandra logopeda
39 Pawłowska Anna nauczyciel wspomagający
40 Psujek Monika kierownik w świetlicy szkolnej
41 Pyra Justyna nauczyciel języka niemieckiego
42 Pysz Patrycja nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
43 Sawicki Maciej bibliotekarz
44 Sieczek Iga nauczyciel w oddziale przedszkolnym
45 Skarżyńska Anna nauczyciel matematyki
46 Soprych Ranata nauczyciel fizyki
47 Stefańczyk Katarzyna nauczyciel w oddziale przedszkolnym
48 Szczebiot Edyta nauczyciel języka angielskiego
49 Szkup Magdalena nauczyciel języka polskiego
50 Szymaniak Grażyna nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
51 Tomczyk Elżbieta nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
52 Trzpiel Agata nauczyciel wychowawca w świetlicy szkolnej
53 Wąsowska Joanna nauczyciel przyrody i biologii
54 Wiak Ewelina nauczyciel wychowania fizycznego
55 Zajączkowska Beata nauczyciel języka polskiego

dyrektor Magdalena Szkup
wicedyrektor Renata Cybulska