Lp. |
Nazwisko i imię |
Przedmiot |
Wychowawca |
1 |
Bartosińska Ewelina |
informatyka, wicedyrektor |
|
2 |
Błaszczyk Ewa |
wychowanie przedszkolne |
0B |
3 |
Bogucka Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
IA |
4 |
Bogucka Bożena |
matematyka |
|
5 |
Borowska Marlena |
biologia, geografia |
VA |
6 |
Borysiak Aneta |
muzyka, technika, plastyka |
|
7 |
Bucior Katarzyna |
język polski |
|
8 |
Cender Magdalena |
biologia, chemia |
|
9 |
Chechłacz Robert |
wychowanie fizyczne |
VID |
10 |
Chwil Ewa |
matematyka |
|
11 |
Cybulska Renata |
edukacja wczesnoszkolna; wicedyrektor |
IIB |
12 |
Chyziak Grzegorz |
historia, WOS, EDB |
|
13 |
Egermeier Wacław |
fizyka |
|
14 |
Gałązka Kamil |
wychowanie fizyczne |
VIIIB |
15 |
Gałązka Kinga |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
16 |
Graczyk-Zaborowska Izabela |
język angielski |
IVA |
17 |
Iracka Ewelina |
język polski, język angielski |
VIA |
18 |
Jędrzejczyk Anna |
historia, język polski |
|
19 |
Kępczyńska Agnieszka |
edukacja wczesnoszkolna |
IIC |
20 |
Kluczek Monika |
nauczyciel wspomagający |
|
21 |
Korzeniecka Magdalena |
pedagog, logopeda |
|
22 |
Kowalewska Joanna |
nauczyciel wspomagający; terapeuta SI |
|
23 |
Kozłowska-Nagat Agnieszka |
pedagog |
|
24 |
Krakowiak Beata |
nauczyciel wspomagający |
IVB |
25 |
Kulesza-Wrzosek Dorota |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
26 |
Kulińska-Trojanowska Mariola |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIB |
27 |
Kurasiewicz Dorota |
wychowanie przedszkolne |
|
28 |
Lenartowicz Agnieszka |
język polski, wdż |
|
29 |
Lipka-Auguścik Ewa |
edukacja wczesnoszkolna |
IC |
30 |
Lubańska Dorota |
matematyka |
|
31 |
Łażewska Halina |
religia |
|
32 |
Maciak Sandra |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
33 |
Mamcarz Julia |
nauczyciel wspomagający |
|
34 |
Mączyńska Barbara |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIA |
35 |
Mielniczuk-Lipska Katarzyna |
wychowanie przedszkolne |
0C |
36 |
Migda Janusz |
religia |
|
37 |
Miziołek Małgorzata |
edukacja wczesnoszkolna |
IIA |
38 |
Mochalska Dorota |
edukacja wczesnoszkolna |
IIIC |
39 |
Musiał Ewelina |
język angielski |
VIIC |
40 |
Osińska Małgorzata |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
41 |
Pamrów Aleksandra |
logopeda, terapeuta SI |
|
42 |
Pawęska Ewa |
wychowanie przedszkolne |
0A |
43 |
Pawłowska Anna |
nauczyciel wspomagający |
|
44 |
Pielaszek Grzegorz |
religia |
|
45 |
Psujek Monika |
kierownik świetlicy |
|
46 |
Pyra Justyna |
język niemiecki |
VIIIA |
47 |
Sadowska Wioletta |
nauczyciel wspomagający |
|
48 |
Salwin Robert |
wychowanie fizyczne |
VIB |
49 |
Sawicki Maciej |
bibliotekarz, etyka |
|
50 |
Stefańczyk Katarzyna |
nauczyciel wspomagający |
VIC |
51 |
Szczebiot Edyta |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
52 |
Szemiel Marek |
wychowawca w świetlicy szkolnej |
|
53 |
Szkup Magdalena |
dyrektor, język polski |
|
54 |
Tomczyk Elżbieta |
edukacja wczesnoszkolna |
IB |
55 |
Trzpiel Agata |
wychowawca w świetlicy szkolnej; plastyka |
VIIA |
56 |
Wielgus Katarzyna |
zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
|
57 |
Wójcik Ewa |
psycholog |
|
58 |
Zajączkowska Beata |
język polski |
VIIB |
59 |
Żukowska Ewelina |
nauczyciel wspomagający |
|